Авторизований запит

Відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" органи державної влади, органи місцевого самоврядування, органи внутрішніх справ, органи прокуратури, органи Служби безпеки України (далі – Державні органи) мають можливість отримати інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) в електронній формі. Для створення облікового запису отримання відомостей Державними органами необхідно виконати наступні кроки:

  1. Ознайомитись з порядком отримання Державними органами облікових записів для доступу до безкоштовного отримання витягів з ЄДР, розміщеному на веб-сайті Технічного адміністратора.
  2. Направити заповнену належним чином Заяву про приєднання до Договору про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів (у разі первинного підключення) та Замовлення про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів на адресу відповідної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи».

Для оформлення запиту Державним органом на надання електронного витягу (за юридичною особою, фізичною особою-підприємцем чи відокремленому підрозділу юридичної особи) необхідно натиснути кнопку "Створити запит".