Авторизований запит

Відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" органи державної влади, органи місцевого самоврядування, органи внутрішніх справ, органи прокуратури, органи Служби безпеки України (далі – Державні органи) мають можливість отримати інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) в електронній формі.

Для створення облікового запису отримання відомостей Державними органами необхідно виконати наступні кроки:

  1. Ознайомитись з порядком отримання Державними органами облікових записів для доступу до безкоштовного отримання витягів з ЄДР, розміщеному на веб-сайті Технічного адміністратора.
  2. Направити заявку на підключення, яка є додатком до узгодженого Міністерством юстиції України договору приєднання, на адресу Державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр» у паперовому вигляді або в форматі електронного документу.

Для оформлення запиту Державним органом на надання електронного витягу (за юридичною особою, фізичною особою-підприємцем чи відокремленому підрозділу юридичної особи) необхідно натиснути кнопку "Створити запит".