Інформація

Технічні вимоги

Веб-сайт працює з усіма сучасними версіями браузерів: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, але для коректного відображення сторінки бажано мати останню версію браузера.

Для отримання та перегляду сформованих витягів необхідно мати програмне забезпечення для роботи з наступними форматами файлів:

  • архівні файли формату *.zip;
  • текстові документи формату *.rtf;
  • документи формату *.pdf.

Усі сформовані документу завантажується у заархівованому вигляді у форматі *.rtf. Квитанції про сплату за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) формується у форматі *.pdf.

При роботі з безкоштовним пошуком відомостей у Реєстрі використовується захисний елемент ReCapthcа, для роботи якого з комп’ютера користувача повинен бути відкритий доступ до наступних ресурсів: https://www.gstatic.com, https://apis.google.com, https://www.google.com.

 

Плата за отримання відомостей

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», норм Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів, за одержання інформації з ЄДР справляється плата, що спрямовується до Державного бюджету України. Розмір плати встановлено cт. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Скориставшись платіжною карткою, запитувач інформації з ЄДР може оплатити послугу та отримати відомості в електронному вигляді.

Сервіс проведення платежів за надання відомостей з ЄДР забезпечується Національним платіжним сервісом UAPAY.UA з використанням сучасного й безпечного механізму авторизації платіжних карт.

Реквізити платіжних карт вводяться на сайті UAPAY.UA у захищеному режимі і недоступні співробітникам.

Служба підтримки платежів UAPAY.UA: телефон 0-800-21-44-64, електронна пошта: pay@uapay.ua

 

Види запитів

Тип запиту Безкоштовний запит Електронний витяг *
Вартість 0 грн 70 грн
Критерії пошуку
  • За кодом ЄДРПОУ або за найменуванням юридичної особи;
  • За реєстраційним номером облікової картки платника податків або за ПІБ фізичної особи-підприємця
  • За відомостями про засновника юридичної особи
  • За відомостями про керівника юридичної особи
  • За відомостями про особу, що має право підпису без довіреності юридичної особи
Вибір станом на яку дату будувати запит
Зміст
Інформація про наявність або відсутність в ЄДР
Базова інформація
Повна інформація
Збереження
Збереження сформованої інформації

* Вартість з 01.01.2018р.